Close
Skip to content

Lumion 12 – Studentská edukační licence 

Objednávkový formulář

Pokud zadáte školní / univerzitní mail, bude Vám licence poslána okamžitě. V opačném případě budete muset chvíli počkat na ruční potvrzení.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
Můžete nahrát maximálně 2 soubory - maximální velikost 2 MB / soubor.

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion-12-pro-box

Aktuálně: Lumion 12 je již dostupný

Lumion Student je licence určená pro studenty, až na pár drobností je totožná s verzí profesionální. Obsahuje vodoznak a není určena ke komerčnímu využití. Verze Lumion Student je pro studenty zdarma. Stačí vyplnit formulář a přiložit platné potvrzení o studiu nebo ISIC.

EDU licence je zdarma hlavně díky umístění vodoznaku, který je u výstupů ve spodním rohu. Prosíme Vás o neodstraňování loga, případně jeho alternativní umístění nebo zmínění programu Lumion u výstupů.

Nejčastější dotazy

video návody

VizKon – konference o vizualizacích

Kromě Lumionu pořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na produkt Lumion) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.