Formit_GIF_v2.gif

1. Nejnovější odkazy ke stažení pro Windows

FormIt

Lumion Odkaz ke stažení ( pouze Windows  )
FormIt 2022.1

Lumion 12.0 a novější*

Lumion LiveSync pro Autodesk FormIt 

* Lumion 11.5.1 a některé starší verze mohou fungovat, ačkoli tato funkce není oficiálně podporována ani zaručena.

 

2. Před instalací nejnovější verze odinstalujte kroky

2.1:  Ukončete FormIt.
  2.2:  Odinstalujte všechny starší verze  Lumion LiveSync pro Autodesk FormIt (je-li k dispozici) pomocí „Přidat nebo odebrat program“ ve Windows .
 

2.3:  Máte-li nějaké problémy s instalací zásuvného modulu, odeberte prosím před instalací následující složky:

  • C:\ProgramData\Autodesk\ApplicationPlugins\ LumionLiveSyncFormIt.bundle
  • C:\Program Files\Autodesk\ApplicationPlugins\ LumionLiveSyncFormIt.bundle

 

3. Autodesk FormIt v kontextu reálného světa. Modelujte svůj design v jeho budoucím prostředí.

Zásuvný  modul Lumion LiveSync pro Autodesk FormIt  obsahuje dvě funkce — LiveSync a exportér Collada (.DAE). Nyní můžete svůj model Autodesk FormIt prohlížet a měnit v reálném čase v Lumionu a také exportovat soubor Collada (.DAE) z Autodesk FormIt a bezproblémově jej importovat (nebo znovu importovat) do Lumionu.

K používání funkce LiveSync budete potřebovat Lumion 12.0 (nebo vyšší) a Autodesk FormIt 2022.1 (nebo vyšší) .

 

FormItLogo.png

Lumion LiveSync pro Autodesk FormIt
Lumion LiveSync vytváří spojení v reálném čase mezi prostředím Lumion bohatým na detaily a realistickými prostředími a nejoblíbenějšími 3D modelovacími a CAD programy. Když modelujete ve svém CAD softwaru, jako je AutoCAD nebo Revit, Lumion okamžitě vizualizuje vaše volby návrhu doplněné osvětlením, atmosférou a dalšími reálnými podmínkami. 

 

Nyní je v Lumionu 12 k dispozici plugin LiveSync pro vykreslování v reálném čase společnosti Lumion pro Autodesk FormIt, návrhářský nástroj často používaný v raných fázích návrhu. Autodesk FormIt kombinuje inteligentní automatizaci a informovanou analýzu s plynulým 3D skicováním, takže architekti mohou navrhovat lepší budovy. Díky modelování ve FormIt a simultánnímu vykreslování v Lumionu s bezplatným pluginem LiveSync si vždy užijete vysoce kvalitní vizualizace, které poskytují neocenitelnou jasnost a náhled do vašich návrhových rozhodnutí.

 

Synchronizace materiálů v reálném čase
Okamžitě vdechněte život svému synchronizovanému modelu Autodesk FormIt použitím libovolného z více než 1000 materiálů Lumion s vysokým rozlišením v editoru Lumion. Jak budete pokračovat ve vývoji návrhu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozvržení materiálů pro budoucí vykreslování.

Živá synchronizace úhlu pohledu
LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci úhlu pohledu. Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu fotoaparátu Autodesk FormIt, díky čemuž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a příjemnější.

Automatický import modelu
Při navazování spojení LiveSync Lumion automaticky importuje váš model Autodesk FormIt. Pokračujte v práci a úpravách svého projektu i po vypnutí LiveSync a snadno uložte soubor jako soubor projektu .LS pro budoucí vykreslování nebo vývoj.

Dostupnost
Lumion LiveSync pro Autodesk FormIt  je  software pouze pro Windows a není kompatibilní s macOS nebo webovými verzemi FormIt. Pokud chcete používat exportéry na Macu, budete potřebovat jak Mac s povoleným Windows, tak i Windows verzi FormIt.