Lumion pro AutoCAD

Zažijte renderování v reálném čase díky pluginu LiveSync pro AutoCAD

Zachyťte vaše AutoCAD návrhy v tom nekrásnějším světle

Lumion je software pro 3D vizualizace vytvořený speciálně pro architekty. Pokud pro účely modelování využíváte Autodesk AutoCAD®, pomůže vám Lumion přivést návrhy k životu.

Svůj AutoCAD model si můžete kdykoliv v průběhu pracovního procesu prohlédnout v krásném prostředí Lumionu, a to včetně osvětlení, přesných stínů, kontextuálními prvky i celých částí prostředí.

Těmi mohou být vesnice, městské čtvrti nebo klidně i venkov. Vykreslování v reálném čase pomocí pluginu LiveSync pro AutoCAD lze implementovat snadno a zdarma.

Návrh od Van Manena.

Co je Lumion LiveSync pro AutoCAD?

Získejte vyobrazení vašeho 3D modelu z AutoCADu v reálném čase v dechberoucím a kontexten naplněném prostředí Lumionu pomocí pluginu LiveSync pro AutoCAD. Instalace pluginu je přitom zdarma a velice jednoduchá.

Díky živému propojení v reálném čase budete moci vyhodnocovat jednotlivé změny tvarů v každý jediný moment práce na vašem projektu. Toto řešení vám nejen urychlí práci, ale pomůže dosahovat také kvalitnějších výsledků. Živý render otevírá prostor vaší kreativitě.

Výčet možností pluginu LiveSync pro AutoCAD

  • Vysoce kvalitní rendery v jakékoliv fázi vývoje
  • Sledujte všechny změny modelu AutoCAD v prostředí Lumionu v reálném čase
  • Převeďte jednoduché materiály AutoCADu na realistické textury Lumionu
  • Dodejte svému návrhu život prostřednictvím modelů osob, aut, nábytku, ale také vody, stromů, počasí a dalšího integrovaného obsahu
  • Vytvářejte originální obrázky, videa a 360 stupňová panoramata nejen pro virtuální realitu
  • Prožijte emoce vašeho modelu díky propracovaným efektům a stylům

Jak importovat model z AutoCADu

Kromě vykreslování v reálném čase pomocí pluginu LiveSync (dostupný ve verzi Lumion 10.3 a novější) můžete své modely importovat také tradiční cestou. V prostředí AutoCAD exportujte svůj model ve formátu .DWG a následně jej snadno importujte do Lumionu. Po změnách v modelu můžete import provést znovu, o své úpravy v Lumionu nepřijdete, aplikují se automaticky na upravený model.

Ponořte se do pluginu LiveSync pro AutoCAD: