Close
Skip to content

Rhinoceros

Rhinoceros (krátce Rhino) je 3D grafický a CAD software pro modelování prostorových objektů založený na matematicky precizním modelu NURBS, ale také s podporou pro polygonové sítě. Využívá se především v odvětvích designu a architektury pro návrhy a studie.

Rhinoceros plugin – Lumion livesync

Lumion LiveSync pro Rhino
Okamžitě vytvořte živou vizualizaci v reálném čase mezi Rhino a Lumion. Změňte tvar modelu a uvidíte tyto změny, které probíhají v reálném čase, pěkně v Lumion, v realistickém prostředí, se zelení, materiály.

Jak budete pokračovat v modelování v Rhinu , můžete si současně prohlédnout svůj projekt v Lumionu obklopený pohlcující, plně vybavenou krajinou (hory, voda, tráva). Díky krásným materiálům je design krásný, zatímco fotorealistické osvětlení najednou zvýší váš pocit prostředí, realismu a hloubky.

Synchronizace materiálů v reálném čase
Okamžitě vdechněte život vašemu synchronizovanému modelu Rhino použitím libovolného z 1000+ materiálů Lumion ve vysokém rozlišení v editoru Lumion . Jak budete pokračovat ve vývoji designu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozložení materiálů pro další budoucí projekty. tím ušetříte někdy neskutečné množství času.

Živá synchronizace pohledu
LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci pohledu (kamery). Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu kamery Rhino , díky níž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a zábavnější.

Automatické importy modelu
Při navazování připojení LiveSync bude Lumion automaticky importovat váš model Rhino . Pokračujte v práci a upravujte svůj projekt, i když vypnete LiveSync , a snadno jej uložte jako soubor .LS  Project pro budoucí vykreslování nebo další vývoj a úpravy.