Lumion – profesionální licence

Objednávkový formulář

Případně napište jen OSVČ, nebo fyzická osoba.
Pokud potřebujete více jak 3 licence, prosím obraťte se na nás telefonicky nebo mailem. Případně napište počet do poznámky. (Množstevní slevy platí jen při objednání více licencí pod jeden licenční klíč - jednu instalaci.)
0,00 Kč

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion PRO

(Lumion Pro 2024)

Je verze určená především pro profesionály a jedince, kteří pracují na vizualizacích pravidelně a uspoří tak čas používáním integrovaných knihoven. Oproti verzi Lumion má dostupné veškeré knihovní prvky, obsahuje Speedray™, OpenStreetMap import, Porost pro materiály, Plošná a liniová světla.  Přesný výčet i s ukázkami nadete ve specifikaci.

Lumion obsahuje stovky úžasných funkcí, které Vám pomáhají tvořit vizualizace. Chcete vědět jaké to jsou? Podívejte se na naši mapu vývoje v menu “produkt”.

Nahoře vidíte video s 5 minutovým návodem, jak začít s programem Lumion. dole máte kompletní tutoriál na trochu starší verzi Lumion 2023.

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.