Lumion – profesionální licence

Objednávkový formulář

Případně napište jen OSVČ, nebo fyzická osoba.
Pokud potřebujete více jak 3 licence, prosím obraťte se na nás telefonicky nebo mailem. Případně napište počet do poznámky. (Množstevní slevy platí jen při objednání více licencí pod jeden licenční klíč - jednu instalaci.)
0,00 Kč

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion PRO

(Lumion 12 Pro)

Je verze určená především pro profesionály a jedince, kteří pracují na vizualizacích pravidelně a uspoří tak čas používáním integrovaných knihoven. Oproti verzi Lumion má dostupné veškeré knihovní prvky, obsahuje Speedray™, OpenStreetMap import, Porost pro materiály, Plošná a liniová světla.  Přesný výčet i s ukázkami nadete ve specifikaci.

Lumion obsahuje stovky úžasných funkcí, které Vám pomáhají tvořit vizualizace. Chcete vědět jaké to jsou? Podívejte se na videa s představením programu za posledních několik let (od Lumion 4 do Lumion 12). Tady uvidíte proč je Lumion jedinečný SW a proč má smysl jej používat.

K nákupu Lumionu můžete využít i slevu 30% na základní školení v rozsahu 4 hodin, kdy za školení zaplatíte 3920 Kč bez DPH místo 5600 Kč bez DPH. V ceně nákupu máte i základní technickou podporu k programu po telefonu a mailu. S licenčním kódem se můžete také přihlásit na fórum pro stávající uživatele, kde uživatelé sdílí svá díla, nápady atd.

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.