Close
Skip to content

Co je nového v Lumionu 12

Prozkoumejte, jak se Lumion neustále vyvíjí, aby vyhovoval potřebám architektů

 

Vdechněte život svým návrhům

Když si představíte svůj další projekt, co vidíte? Jaký je to pocit? A budou to moci pocítit i ostatní?

Možná si představujete ranní slunce vrhající měkké světlo na novou obytnou budovu nebo vítr vanoucí mezi stromy v zahradě. Možná je to teplo krbu, které lidi přitahuje, nebo líná rána v posteli, zatímco déšť dopadá na okna. Nebo pulzující podzimní les odrážející se na skleněné fasádě vašeho nového designu.

Cokoli si pro svůj design představujete – náladu, pocit nebo okamžik – můžete to oživit pomocí Lumionu.

Lumion 12 je zatím nejlepší verze Lumionu. S novými funkcemi, větší knihovnou obsahu a intuitivnějším prostředím staví Lumion 12 na více než desetiletém vývoji pro architekty, aby inspiroval vaši kreativní cestu od představivosti k vizualizaci. 

Vylepšený pracovní postup při vytváření scén Lumion 12 usnadňuje a zrychluje přístup k rozsáhlé knihovně obsahu, dolaďování efektů a přidává do vašeho renderu ty správné kontextové prvky a detaily.

Ještě nepoužíváte Lumion?

S intuitivními nástroji, funkcemi a velkou knihovnou obsahu neexistuje žádný limit pro to, jak můžete ukázat svůj exteriér, interiér, krajinu nebo městské návrhy. 

Lumion obsahuje stovky úžasných funkcí, které Vám pomáhají tvořit vizualizace. Chcete vědět jaké to jsou? Podívejte se na videa s představením programu za posledních několik let (od Lumion 4 do Lumion 12). Tady uvidíte proč je Lumion jedinečný SW a proč má smysl jej používat. 

Prozkoumejte nové funkce v Lumionu 12

 

Architektonická vizualizace přesahuje zobrazení formy a funkce. Jde o předávání emocí. Zapálení pocitu. Ukazuje, jak prostory ovlivňují lidi na hlubší úrovni. Lumion 12 vám umožňuje vyprávět příběh o vašem designu, který vás dojme a inspiruje.

Architektonická vizualizace přesahuje zobrazení formy a funkce. Jde o předávání emocí. Zapálení pocitu. Ukazuje, jak prostory ovlivňují lidi na hlubší úrovni. Lumion 12 vám umožňuje vyprávět příběh o vašem designu, který vás dojme a inspiruje.

Ukažte život ve svých návrzích


S Lumion 12 Pro je snazší než kdy jindy osvětlit atmosféru ve vašich návrzích a ukázat jejich nejpozoruhodnější prvky v jejich nejlepším světle.

Volumetrický efekt reflektorů (pouze Pro)

Nový efekt volumetrického bodového světla vám umožní vrhnout viditelný paprsek světla do celé scény a přidat atmosféru a rozměr pro nádhernou filmovou atmosféru.

Efekt volumetrických reflektorů je nejnovějším přírůstkem do široké škály možností osvětlení dostupných v Lumion 12, od všesměrových světel po plošná a čárová světla, přičemž všechna si můžete přizpůsobit na základě barvy, jasu, stínů a mnoha dalších.

Pool-House-lights

Díky širokému spektru aplikací můžete využít efekt objemových reflektorů k osvětlení interiérů, exteriérů a dokonce i bazénů, čímž prostorům dodáte větší hloubku a realističnost.

Snowy-house

V kombinaci s Real Skies, efektem mlhy a atmosférickým deštěm a sněhem vám nový efekt volumetrických reflektorů pomůže předvést váš design v pohlcujícím kontextu.

Teplota barvy světel (Kelviny)

Nastavte náladu pomocí nového nástroje barvy okolního světla. Pomocí Kelvinovy ​​stupnice, která měří barvy od teplých (3000 K) po studené (7000 K), osvětlíte interiéry útulnou a příjemnou náladou a vytvoříte venkovní osvětlení s ostrým a povzbuzujícím pocitem.

Zachyťte jemné detaily života

V Lumionu 12 záleží na nejmenších detailech. S novými povrchovými nálepkami, poznávacími značkami a rozmanitou obsahovou knihovnou materiálů, předmětů, postav a přírodních předmětů můžete svůj design oživit překvapivými detaily.

Obtisky / nálepky (pouze Pro)

cityscape

Dodejte svým vizualizacím nádech charakteru, stylu a osobnosti pomocí 142 nových povrchových obtisků. Jediným kliknutím přeměníte povrchy s nedokonalostmi, nástěnné kresby, odhalené cihly, mech, kresby křídou, barvy, dopravní značení a mnoho dalšího.

V kombinaci s dalšími funkcemi, jako jsou povětrnostní vlivy, mapy přemístění a hrany, máte k dispozici širokou škálu nástrojů pro zobrazení nedokonalostí povrchu a zvýraznění textur jako nikdy předtím. 

SPZ (pouze Pro)

spz aut

Od Japonska po Německo. Čína do Spojených států. Nové poznávací značky v Lumion 12 vám pomohou ukotvit váš design na konkrétním místě pomocí malého, ale vysoce pohlcujícího detailu. V Lumionu 12 můžete najít různé styly poznávacích značek z 10 různých zemí a také ze všech 50 států USA.

Nové objekty velmi detailní přírody (pouze Pro)

palma pláž render

Se 41 novými jemnými detaily přírody, včetně řady nových palem v různých fázích růstu, nádherně detailních květin, stonků trávy, plevele, orobince a dalších malých rostlin, můžete zachytit vitalitu krajiny ze skutečného života.

Nové objekty 3D knihoven

570 nových položek knihovny (pouze některé Pro)

Odhalte skutečné životní zkušenosti, které lidé zažijí při interakci s vaším návrhem. Ukažte, jak nábytek v místnosti dodává určitou náladu, jak stromy a příroda mohou udělat váš design živějším. S rozsáhlou knihovnou obsahu Lumion můžete vytvořit jakýkoli prostor jedinečný, plný osobnosti a barevně intimní. Mezi nové přírůstky patří:

• 86 kusů stylového nábytku do interiéru i exteriéru včetně sedacích souprav, sedaček, stolků a mnoho dalšího
•  31 zahradních předmětů, včetně nové kategorie zahrada
• 15 nových přepravních položek, které lze lokalizovat pomocí SPZ

• Solární panely, solární ohřívače a nabíječka pro elektromobily

• Modernější televize, počítače a další zařízení

• Noví statičtí lidé v realistických pózách a nové animace postav

• Různé předměty, jako jsou nástěnné obrazy, garážové předměty a obytné postele

Všechny nové objekty jsou v HD kvalitě, speciálně vyvinuté a plně optimalizované pro Lumion. Nové přírůstky zvyšují celkový počet knihovních prostředků v knihovně obsahu Lumion 12 Pro na 6 903* .

Nové materiály

65 nových materiálů (pouze některé Pro)

Materiály dodají budovám pocit života, otevřou vaše smysly a dodají prostorům charakter a osobitost. V Lumionu 12 můžete najít 65 nových materiálů se širokou škálou možností:

• Akustická pěna • Vlnité ocelové plechy
• Karton • Vzory dlaždic
• Solární panely • Pískovcové bloky
• Hmatová dlažba • Rákosová střešní krytina
• Korek • Ostatní střešní krytiny a šindele
• Cihly • Kámen a dřevo
• Beton • A mnoho dalších

Mnoho materiálů v Lumionu je té nejvyšší kvality a lze je měnit pomocí povrchových obtisků, povětrnostních vlivů, měkkých hran (pouze Pro) a dalších. S novými přírůstky je celkový počet použitých materiálů ve Lumion 12 Pro je 1357 *.

Užijte si jednodušší a intuitivnější pracovní postup

V průběhu let se Lumion stal široce známým pro své snadné použití, které architektům umožňuje, aby se renderování stalo co nejplynulejším a nejintuitivnějším. Lumion 12 staví na tomto hlavním principu a ještě více se zaměřuje na uživatelskou zkušenost se zjednodušeným a plynulým pracovním postupem. Celý program je rychlejší a plynulejší, což umožňuje inspiraci k řízení tvůrčího procesu.

LiveSync pro Autodesk FormIt Pro

Vylepšené OpenStreetMaps

(pouze Pro)

Vylepšený zážitek z vytváření scény

Lumion LiveSync vytváří spojení v reálném čase mezi prostředím Lumion bohatým na detaily a realistickým prostředím a nejoblíbenějšími 3D modelovacími a CAD programy. Nyní, v Lumionu 12, byla řada zásuvných modulů LiveSync rozšířena o Autodesk FormIt Pro, plynulé prostředí 3D skicování, které poskytuje bezproblémové propojení od návrhu konceptu po BIM pro méně přepracování.

New-York

Ukažte svůj design v kontextu skutečného života. Vykreslit celé panoráma města. Nadmořské výšky jeho terénu. A všechny drobné detaily, které tvoří krajinu kolem něj. Funkce OpenStreetMaps posouvá v Lumionu 12 další skok vpřed a umožňuje vám lépe ovládat, otáčet a importovat okolní topografii pro váš projekt.

S Lumion 12 je vykreslování čistší, plynulejší a efektivnější. Nyní je jednodušší přetahovat 3D modely, procházet rozsáhlou knihovnou obsahu, vytvářet kolekce objektů a organizovat importované modely a skupiny vašich oblíbených položek.

 

Transformujte CAD návrhy do dechberoucích renderů

S Licencí Lumion můžete proměnit jakýkoli návrh CAD v nádherný render v jakékoli fázi procesu návrhu. K dispozici jsou edice Standard a Professional.

 

Z nové verze zatím můžete vidět jen toto krátké video, kde je jen pár malých nápověd, co bude zlepšeno a jak posune Lumion opět možnosti jednoduše dostupných vizualizací. Aktuální verze je stále 11.5, ale už se prodává spolu s upgrade na Lumion 12.

Více informací zjistíte brzy, po vydání budou dostupné všechny podrobnosti a funkce pěkně přehledně ve specifikaci. Ale již nyní je spuštěn předprodej upgrade.

Pokud máte o upgrade zájem, napište nám na info@lumion.cz. Objednávkový formulář bude dostupný později.

Verze Lumion 11.3

(16.3.2021)

V architektuře je osvětlení zásadní.

Souhra stínů a světla je to, co vám dá pocit prostoru. Tak vám při vstupu do místnosti může naskočit až husí kůže nebo evokovat  vzpomínku na příjemné podvečerní posezení s přáteli.

Díky jednoduchosti, která je stejně přirozená jako kreslení na kousek papíru, vás Lumion 11.3 provede, jak vyjádřit náladu, život a jedinečnost v navrhovaných prostorech.

Rozptýlené světlo v ložnici vašeho projektu vrhá živé stíny nábytku na stěny a strop. Vystavte jednoduše krásu, atmosféru nebo drobné chaotické nuance toho, jak by se skutečný život odvíjel v domě, který jste navrhli.

Ukažte nálady prostoru během pohybů lidí prostředím designu krajiny nebo komerční budovy. S Lumion 11.3 neexistuje žádné omezení v tom, jak můžete lidem pomoci zažít život a emoce obsažené ve vašem designu.

Omni-Light-1

Stíny pro světla “omnilight”

Rozptýlené světlo je mnohdy lepší, než přesné IES profily světelných kuželů, dodá jednoduše atmosféru. Bez stínů to ale byla jen pomůcka, nyní máte k dispozici zcela nový nástroj pro vyjádření nálady z prostoru.

novinky

Upravitelné řezné roviny

Potřebujete ukázat řez objektem, ale vlastně chcete říznout jen něco? A co takhle to říznout ještě tady a tady… Nyní je to možné. Vybírejte si pro co bude řezná rovina platit, dejte jich do projektů více. Jednoduché!

novinky

Nové siluety postav

Občas jsou skenované postavy prostě moc konkrétní. 2D siluety zase nemají šmrnc. Co takhle použít a barevně odlišit různé 3D siluety, jednoduše úpravou již umístěných postav.

novinky

Kótování v pohledech

V Lumionu 11 jste dostali k vyjádření vašich návrhů nový nástroj,  ortogonální pohledy. Proč do nich rovnou nedat i kóty a úhly?

novinky

Zvýraznění materiálů

Vizualizace je přeci jen grafická prezentace – občas potřebujete zvýraznit nějaký prvek, materiál. Nyní můžete zvýrazni hned několik a různými barvami, šrafou atd.

NEJLEPŠÍ FUNKCE NOVÉ VERZE LUMION 11

 • Ortogonální pohled
 • Animované fázování (pouze Pro)
 • Dešťové pruhy (pouze Pro)
 • Volumetrický oheň (pouze Pro)
 • Mikro stíny pro bodová světla
 • Vylepšené osvětlení trávy
 • Shader metalízy pro auta (pouze Pro)
 • Nové objekty (pouze pro Pro)
 • Nové materiály
 • Satelitní mapy OSM (pouze Pro)
 • Vlastní bodová světla IES
 • LiveSync pro BricsCAD
 • Výběr barev RAL
 • Vysoce kvalitní náhled celé obrazovky
 • Umělecké efekty pro panorama
 • Základní výukový vestavěný program pro nové uživatele
 • Aktualizované uživatelské rozhraní
 • Další vylepšení pracovního postupu
 • Změna základů programu

VYJÁDŘETE LÉPE SVŮJ NÁVRH

S Lumionem 11 je renderování součástí procesu tvorby, jednoduše začleníte profesionální vizualizace do Vašich prezentací od samotného začátku navrhování.

ORTOGONÁLNÍ POHLEDY

novinky

V každé fázi procesu návrhu Vám nová funkce ortografického pohledu v Lumionu 11 umožní vložit život, barvy a textury do všech vašich technických pohledů. Vytvářejte vzrušující, živé plány, řezy, pohledy a izometrické pohledy několika kliknutími a udržujte kontinuitu se svými dalšími úpravami, aniž byste se museli spoléhat na jiný software.

ANIMACE ROZVRŽENÍ (pouze PRO)

Phasing - Mid Phase - Credit Centric Bamboo and Gorilla Design

S novým efektem animovaného rozvržení můžete pomocí síly animace ukázat proces vývoje nebo konstrukce Vašeho projektu. Použijte různé přechody animací, nechte části budovy vypadat a zmizet a zvýrazněte, co dělá Vaši budovu kreativní a jedinečnou.

VDECHNĚTE SVÝM NÁVRHŮM JEMNÉ NUANCE ŽIVOTA

V životě existují věci, co v CAD prostě nemůžete navrhnout. Možná je to nepředvídatelností. Energie. Krása. Ať je to cokoli, jedna věc je jistá – život je plný citu.


S Lumionem můžete do své práce vnést krásu života. Náladu deštivého dne lze vykreslit snadno. Vykreslete líné nedělní ráno. Poskytněte minutu v New Yorku nebo klid na venkově.

401 nových objektů

(některé jen v PRO)

Vykreslení života do Vašich návrhů znamená více než vizualizace čtyř stěn a střechy. Znamená to odhalit skutečné zkušenosti, které lidé budou mít při interakci s Vaším designem. Znamená to ukázat, jak nábytek v místnosti dodává určitou náladu, jak stromy a příroda mohou komunikovat emoce.

V Lumion 11 Pro je k dispozici 401 nových objektů, včetně:

• 61 přírodních modelů s jemnými detaily
• 177 modelů interiérů
• 49 lidí a zvířat (některé animované)
• A mnoho dalších…

Všechny nové objekty mají kvalitu HD a nové přírůstky zvyšují celkový počet položek v knihovně obsahu Lumion 11 Pro na 6224 *.

63 nových materiálů


Tkanina, která je mezi prsty měkká. Hrubý asfalt pod nohama. Vůně kůže, zvuk dřeva. Nádherná vykreslení dokážou víc než jen informovat o materiálních možnostech ve vašem projektu; zapalují všechny smysly.

Nové vysoce kvalitní materiály v modelu Lumion 11 zahrnují:

• 17 dřevěných podlah a obkladů, 3 pískovcové dlaždice
• 5 koberců
• 5 cihel a dva asfalty
• 2 materiály sněhu
• 3 břidlicové panely
• A mnoho dalších…

Mnoho materiálů v Lumionu má nejvyšší kvalitu a lze je měnit pomocí opotřebení, zaoblení hran (pouze PRO) a dalších. S novými přírůstky je celkový počet materiálů v Lumionu 11 celých 1292 *.

Pruhy deště (pouze PRO)

novinky

V modelu Lumion 11 Pro nová možnost pruhů deště, která je součástí efektu srážek, zachycuje klidnou atmosféru sedění uvnitř a sledování deště. Pouze s mírným pohybem jezdce se desítky dynamických, inteligentních kapek deště pohybují dolů po skleněných plochách, což je poutavý detail, který by jinak trvalo vytvořit několik hodin.

Objemový oheň (pouze PRO)

novinky

Měkká záře ohně má tendenci přitahovat lidi k sobě a v Lumion 11 Pro můžete s novým volumetrickým ohnivým objektem proniknout do teplé a příjemné ohnivé atmosféry. Jednoduše přidejte nový oheň a vneste do svých interiérů a exteriérů pocit útulnosti a tepla a vytvořte povznášející náladu, která přirozeně přiláká vaše publikum do prostoru.

Shader metalízy (pouze PRO)

novinky

S novým metalickým odstínem automobilů v modelech Lumion 11 PRO získávají vozy ve vašich renderech působivou realistickou kvalitu, takže je lze stěží odlišit od skutečných.

UŽÍVEJTE SI JEDNODUŠŠÍ PRACOVNÍ POSTUP

Lumion zapadá přímo do vašich současných pracovních postupů a postupů architektury, od prvních skic formy a tvaru až po konečné vytvoření vaší návrhové dokumentace. Lumion se snadno učí a snadno se používá, díky čemuž je proces vykreslování příjemným zážitkem.

VLASTNÍ IES BODOVÁ SVĚTLA

novinky

S novými vlastními IES profily pro bodová světla v Lumionu 11 jednoduše nahrajte světelné profily Illuminating Engineering Society (IES), abyste vytvořili přesné nasvětlení dle Vašeho návrhu. To, které potřebujete, abyste nasvítili nejlepší části vašeho projektu.

RAL VÝBĚR BAREV

novinky

Lumion 11 nyní nabízí výběr barev RAL, který usnadňuje výběr barev a přesné připojení k evropskému standardu barev.

Vysoká kvalita náhledu v celé obrazovce i prohlížeči

novinky

Zapnutí vysoce kvalitního náhledu v režimu Lumion “tvorby s efekty” a Lumion Viewer trvá jen jedno kliknutí, čímž se ještě více přiblížíte konečnému vzhledu a dojmu vašeho renderu, než skutečně stisknete tlačítko pro výpočet. Zároveň je to perfetní řešení na virtuální prezentaci v Lumion Vieweru, kde máte nyní téměř kvalitu výstupu v živém prostředí.

Základní vestavěný tutoriál pro začínající uživatele

novinky

Poprvé používáte Lumion? Bez obav! Již více než deset let architekti oslavují Lumion jako neuvěřitelně jednoduchou aplikaci a na základě tohoto tématu nabízí Lumion 11 v programu výukový program pro nové uživatele, který pomáhá snížit (a prakticky eliminovat) již tak krátkou křivku učení Lumionu .

Ostatní vylepšení pracovního postupu

hight-kvality-preview
 • Aktualizované uživatelské rozhraní
  Užijte si logický a intuitivní postup při práci.
 • Aktualizovaný výběr barev
  Výběr správných barev pro váš projekt je jednodušší a intuitivnější.
 • Zadání vlastní hodnoty
  Při vytváření scény a vykreslování zadejte vlastní hodnoty
 • Proxy pro lepší FPS
  Získejte maximum výkonu z Lumionu 11 při vytváření velkých a složitých scén

Dočetli jste se až na konec toho, co jsem stihli napsat. Zkuste se podívat třeba zítra na pokračování, budeme dopisovat a upřesňovat informace k aktuální verzi. Děkujeme za Váš zájem.

STATICKÉ VIZUALIZACE, VIDEA, ANIMACE, PANORAMATA PRO VIRTUÁLNÍ REALITU

VDECHNĚTE ŽIVOT VAŠIM 3D MODELŮM. DOVOLTE OSTATNÍM VNÍMAT VÁŠ NÁVRH.

Lumion 11 staví již tradičně na principu, který říká, že tvorba 3D vizualizací se může obejít bez stresu. Jednoduše si ujasněte jak chcete prezentovat Vaše návrhy a Lumion 10 Vám pomůže tuto vizi realizovat.

Ostatní uvidí krásu Vašeho návrhu, zasazenou do nádherného živého prostředí.

S novými funkcemi Lumionu 10 je ještě snažší než dříve komunikovat komerční a residenční exteriéry.

A interiéry?  Umístíte pár světel a jednoduše začnete tvořit hru světel a stínů, která bude prezentovat Váš návrh přesně tak, jak potřebujete. Vše uvidíte díky speciálnímu náhledu ještě rychleji a kvalitněji než kdy dříve.

Detailní materiály, které získávají nové rozměry, díky využití nových map, Vám pomohou ukázat klientovi přesně to, co je Vaším záměrem. Využití prostoru a pocit z něho.

Lumion je vystavěn přímo pro Vás a vaše potřeby. Podívejte se dále na nové funkce.

VERZE LUMION 10 A JEJÍ NOVINKY 

NEJLEPŠÍ NOVÉ FUNKCE V LUMION 10

(klikněte na text funkce pro její ukázku)

Krátký popis vybraných funkcí

NÁHLED VE VYSOKÉ KVALITĚ

Výsledný render je prolnutím několika obrázků s různým světlem a stíny. Lumion nyní dovoluje nahlédnout přímo na výstup i s pokročilými efekty bez nutnosti čekat na finální render. Rovnou v náhledovém okně uvidíte jak bude vypadat Váš výstup, všechny stíny, světla, GI. Prostě vše budete mít mnohem více pod kontrolou.

novinky

*model navrhnul Van Manen

L10-Teaser-1-Main-Image1

DETAILNÍ PŘÍRODA (PRO VERZE)

 

Detail dělá vizualizaci. Detail rostlin ji určuje dvojnásob! Lumion proto nabízí velmi detailní modely rostlin, které Vám pomohou dát nové měřítko Vašim výstupům a ukázat zákazníkovi projekt v uvěřitelném prostředí. Stačí dát pár těchto stromů/rostlin poblíž kamery a máte vyhráno. Realističnost celé vizualizace dostává nový rozměr, především ve videu jsou tyto prvky dechberoucí.

DISPLACEMENT MAPY

 

Detail a reliéf materiálu jsou klíčem k jeho uvěřitelnosti a reálnosti. Displacement mapa je nástroj, který dovolí přiblížit materiál detailnímu 3D modelu bez hodin práce s tím souvisejících. Oživit takto můžete  nyní 167 materiálů, které jsou v Lumionu přítomny. Můžete tak dát pocítit zrnitost písku, jemné obázky, hrubost asfaltu nebo strukturu cihel a mnoho dalšího. Podívat na ukázku se můžete na obrázku, kde pláž je rovná plocha – na té je nanesená textura písku. Lumion zde automaticky vytvořil “vlnky” písku.

novinky
L10-Teaser-2-Main-Image-BMP-File-2

REÁLNÉ OBLOHY V NOCI (PRO VERZE)

 

Ono hvězdné nebe s hvězdami nad hlavou uchvátí nejednoho pozorovatele. Proto je důležité mít je k dispozici i při renderech a moci s ním jednoduše pracovat, vytvořit tak oslnivou atmosféru noční oblohy. Zákazník se může kochat tisícovkami hvěz, nebo sledovat mléčnou dráhu. Reálná obloha (efekt v Lumionu) Vám pomůže docílit na pár kliknutí té správné atmosféry s velmi kvalitní a realistickou oblohou.

Nově můžete navíc pracovat od úplného začátku i v editačním režimu s reálnou oblohou (i standard verze Lumion). Můžete tak i při konzultacích s klientem případně použít tuto možnost a i při změnách být stále v krásném a reálistickém prostředí.

AURORA BOREALIS (PRO VERZE)

 

Polární záři oceníte, pokud děláte projekty trochu severněji, ale i v našich polohách se čas od času ukáže velmi slabá polární záře. Pokud jste ji někdy viděli naživo, víte jaký dojem může udělat.

Přidejte ji snadno do Vašeho projektu, ukažte hru světel a barev na noční obloze i zákazníkovi. Určitě chytne jeho pozornost a pokud ji zná z reality, bude žasnout nad jejím provedením.

novinky
novinky

ZÁKRES DO FOTOGRAFIE (PRO VERZE)

 

Vyfoťte lokalitu. Zasaďte do ní Váš design.

Na pár kliknutí nyní můžete zasadit Váš projekt do reálné fotografie, umístit ji do lokality města se zástavbou, nebo do přírody s konkrétním výhledem. Kdykoliv ukazujete klientovy realistické zobrazení jeho budoucího majetku, můžese Vám hodit pozadí s reálnou fotografií.

UMĚLECKÉ STYLY  – UMĚLÁ INTELIGENCE

Jde o pokusnou funkci, která dokáže na základě technologie AI ( Artificial inteligence – Umělé inteligence) dopočítat z obrázku jeho podobu, jak by jej nakreslil někdo s tahy a stylem známých umělců.

Často se dnes ve světě vizualizací a renderu skloňují různé nové technologie, ale žádná se teoreticky nevyrovná výpočtům přes AI, ty – spojené s grafickými výpočty grafické karty – mohou přinést neočekávaný skok ve vývoji vizualizačních programů. Zatím si prostě jen užijte ochutnávku budoucnosti.

novinky
novinky

ŽIVÉ PŘEDVEDENÍ PROGRAMU?

 

Potkat se s námi můžete kdykoliv budete potřebovat – budeme Vám k dispozici pro Vaše dotazy.  Můžete sledovat novinky, nebo nás můžete požádat o prezentaci u přímo Vás. Případně zavolejte a stavte se za námi do některé kanceláře. Sledujte případně náš Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn a samozřejmě web pro novinky, webináře, tutoriály atd.

Kontakty

Technická podpora:

podpora@lumion3d.cz

Univerzální kontakt:

info@lumion3d.cz

Studentská podpora:

student@lumion3d.cz

Jiří Mezera

Jiří Mezera

Lumion specialista
Obchodní zástupce – Čechy
Mobil: +420 608 744 199
e-mail: mezera@lumion.cz

Lenka Blechová

Lenka Blechová

Lumion specialista
Obchodní zástupkyně – Morava
Mobil: +420 603 425 636
e-mail: blechova@lumion.cz

Jindřich Woytela

Jindřich Woytela

Společník
Zpracování vizualizací
Mobil: +420 734 695 824
e-mail: woytela@lumion.cz

Ondřej Valach

Ondřej Valach

Jednatel
Obchodně technická podpora
Mobil: +420 773 651 720
e-mail: valach@lumion.cz

CENY UPGRADE

VERZECENA BEZ DPH
Lumion 1139.499 Kč
Lumion 11 Pro78.999 Kč
Lumion 11 ► Lumion 11 Pro39.499 Kč
Lumion 10 ►Lumion 1112.900 Kč
Lumion 10 ► Lumion 11 Pro51.600 Kč
Lumion 10 Pro ► Lumion 11 Pro25.800 Kč
Lumion 9 ► Lumion 1125.800 Kč
Lumion 9 ► Lumion 11 Pro64.500 Kč
Lumion 9 Pro ► Lumion 11 Pro51.600 Kč
Lumion 8 ► Lumion 1130.900 Kč
Lumion 8 ► Lumion 11 Pro69.999 Kč
Lumion 8 Pro ► Lumion 11 Pro62.000 Kč
Lumion 7 a starší  ► Lumion 1134.900 Kč
Lumion 7 a starší  ► Lumion 11 Pro73.500 Kč
Lumion 7 Pro a starší ► Lumion 11 Pro69.999 Kč
 

 

Nevíte kdy jste obdrželi licenci a jaký máte nárok na uprade?

Najděte licenční kód v mailu “getting started with Lumion”:

0820-xxxxx-LUM10xxx

První dvě čísla označují měsíc (01-12) – 08 = měsíc srpen

Další dvě čísla označují rok – 20 = rok 2020

 

 

Licence-Upgrade