Close
Skip to content

Lumion CZ / lumiartsoft s.r.o. – Kontakt

Stručně o nás

Vznik

Společnost lumiartsoft s.r.o. vznikla počátkem roku 2014, díky nabídce z Nizozemské firmě ACT-3D, stát se oficiálním distributorem vizualizačního programu Lumion. Od té doby se staráme o to, aby se víc a víc dostával do povědomí české odborné veřejnosti a staráme se o každodenní chod Lumionu v ČR. Spolupracujeme také se školami, univerzitami, jednotlivci i velkými společnostmi. Zajišťujeme servis ohledně programu, implementaci, hardware, zaškolení a konzultace. 

Proč Lumion?

Proč jsme si program Lumion vybrali? Jde o unikátní program, který se díky péči výrobce neustále vyvíjí a zůstává tak stále špičkou ve své kategorii. Na vývoji se přitom podílí svými poznatky přímo uživatelé z celého světa, což je unikátní u tohoto druhu SW. Každým rokem Lumion posouvá hranice toho, co (a jak rychle) vizualizační program může vůbec zvládnout, také jak jednoduše jej uživatel může ovládat.  Z jeho vlastností, otevřenosti vstupům a vývoji je dnes již jasné, že jde o novou cestu v oboru vizualizací. Dovoluje jednotlivcům zpracovat návrhy do vizuální podoby, která je na profesionální úrovni. To za zlomek času strávený v jiných programech, bez nutnosti zdlouhavého školení. Lumion přesouvá tvorbu vizualizací do 3D ve smysluplné formě a nikoliv jen jako podklad pro další úpravy v grafických editorech.

Zpracování vizualizací

Abychom nebyly jen prodejci SW, kteří nerozumí tomu co prodávají, tak spolupracujeme také s malými i velkými firmami jako dodavatelé vizualizací. Kromě vytvoření prezentačních výstupů jsme schopni Vám zajistit model, architektonickou vizualizaci, katalogovou vizualizaci, případně i služby s vizualizacemi související, jako jsou různé webové prezentace, tisky, developerské webové stránky atd.

Náš tým

V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš tým, který je Vám plně k dispozici. K tomu můžete využít kontakty níže. V případě potřeby sjednání schůzky nás kontaktujte nejlépe telefonicky.

Jiří Mezera

Jiří Mezera

Lumion specialista
Obchodní zástupce – Čechy
Mobil: +420 608 744 199
e-mail: mezera@lumion.cz

Lenka Blechová

Lenka Blechová

Lumion specialista
Obchodní zástupkyně – Morava
Mobil: +420 603 425 636
e-mail: blechova@lumion.cz

Jindřich Woytela

Jindřich Woytela

Společník
Zpracování vizualizací
Mobil: +420 734 695 824
e-mail: woytela@lumion.cz

Ondřej Valach

Ondřej Valach

Jednatel
Obchodně technická podpora
Mobil: +420 773 651 720
e-mail: valach@lumion.cz

Technická podpora:

podpora@lumion.cz

Univerzální kontakt:

info@lumion.cz

Studentská podpora:

student@lumion.cz

Kontakty

Telefon: +420 773 651 720

E-mail: info@lumion.cz

IČO: 02638975

Datová schránka: fxnc35s

lumiartsoft s.r.o.

Sídlo společnosti

Skryjova 1606/8
Brno – Husovice 614 00

Korespondenční adresa

Vacenovice 774
69606