Lumion pro 3DS MAX

Vdechněte život svým 3DS MAX renderům

Plná kompatibilita s 3DS MAX a renderování v reálném čase

Autodesk 3DS MAX je výkonný nástroj určený pro 3D modelování a vykreslování, který je široce rozšířen pro účely tvorby vizualizace návrhů a videí na produkční úrovni. Díky jeho vysoké kvalitě a širokým možnostem jej využívá mnoho arcitektů a dalších umělců.

Lumion vám usnadní poslední fázi projektu a přivede jej k životu. Ať už se rozhodnete vytvářet snímky, videa, či 360° panoramata, výsledků docílíte snadno a rychle. Ušetříte navíc na školeních, ato jak čas, tak peníze. Fungování Lumionu je totiž zcela inutitivní a práce v něm zábavná.

“Během vývoje designu používáme Lumion jako nástroj, který klientům předává emoce a pocity z jejich projektu a ukazuje jim, jakým způsobem jim náš návrh vylepší život.”

Stephen Eich,
Urban Studio Director, Hollander Design

Vneste do svých návrhů krásu a život

Pokud pro své 3D modelování použijete 3DS MAX, rychle zjistíte, jak příjemná je práce tvůrce vizualizací v programu Lumion.

Pro svůj návrh můžete vytvářet nejen detaily nabité prostředí, k dispozici budete mít ale také vysoce kvalitní povrchové materiály, volumetrické osvětlení, širokou knihovnu předmětů, listí i působivé efekty. Celé pracovní prostředí je ale navrženo tak, aby byla práce jednoduchá, rychlá a snížilo nutné úsilí. Tvořte snímky, videa i 360° panoramata rychle a efektivně.

Díky rychlejší práci budete mít více času na samotný proces vývoje návrhu. Zlepšete svou interakci s klienty a minimalizujte dobu čekání na generování renderů.

Na rozdíl od ostatních renderovacích programů vám otevře Lumion tvůrčí cestu. Díky tomu budete moci přenést svou emocemi nabitou ideu do prostředí chaoticky nepředvídatelného života. Během několika okamžiků uvidíte, jak proudí slunčení světl okny obývacího pokoje, nebo jak barva a textura vnějších stěn souzní s okolní přírodou.

Vyzkoušejte si vizualizaci konceptu řešení střechy komerční budovy a získejte názor svého klienta v kterékoliv fázi vývoje. Pozorujte svůj návrh v chladu deštivého rána, či jeho odlesky za jasné noci.

V tutoriálu výše se dozvíte, jak práce v Lumionu funguje!

Import modelu z 3DS MAX

Cesta od modelu v 3DS MAX k vizualizaci v Lumionu je krátká a jednoduchá, široká kompatibilita Lumionu totiž umožňuje import mnoha rozličných formátů souborů. Pro naprosto bezchybný import doporučujeme exportovat návrh v souboru formátu .FBX.

Svůj model můžete do Lumionu nahrát také ve formátu .MAX. Pamatujte však, že pro tento import budete potřebovat mít na svém počítači nainstalován také program 3DS MAX.

Tipy & Rady

Věděli jste, že můžete velikost svého 3DS MAX modelu zmenšit a umožnit tak rychlejší a plynulejší práci v Lumionu? Nebo importovat animované modely a vytvářet ohromující videa?