Lumion pro Autodesk FormIt Pro

Modelujte a renderujte v reálném čase s pluginem Lumion LiveSync zdarma

Autodesk FomIt Pro a renderování v reálném čase

Lumion LiveSync vytváří živé propojení v reálném čase mezi prostředím Lumion bohatým na detaily a realistické prostředí a nejoblíbenějšími 3D a CAD programy. S verzí Lumion 12 je k dispozici plugin Lumion LiveSync umožňující vykreslování v reálném čase, při kontinuální práci na vašem modelu v prostředí programu FormIt Pro. Autodesk FormIt Pro kombinuje inteligentní automatizaci a informovanou analýzu s plynulým 3D skicováním. Architekti tíky němu mohou posouvat své návrhy budov ještě o kousek dále.

Díky modelování ve FormIt Pro a simultánnímu vykreslování v Lumionu s bezplatným pluginem LiveSync dostáváte zcela nové možnosti vylepšení vašich pracovních postupů. Vykreslování v reálném čase můžete využívat už v ranných fázích návrhu. Každý jednotlivý krok tak vidíte rovnou ve finálním a realistickém prostředí budovy.

„Když vidí průletové video s každým detailem, veškerým osvětlením, všemi materiály – skutečně jim to dává realistický pohled na to, jak by jejich projekt mohl vypadat. Myslím, že to je přesně to, co jim vnáší jiskru do očí.”

Matt Zhang,
Ředitel oddělení Design & Development, The Luxe Design Studios

Zkoumejte nápady. Objevujte svou vizi designu

Používáte při svém modelování Autodesk FormIt Pro? Pokud jste odpověděli ano, snadno zjistíte, jak rychlou a příjemnou máte díky pluginu LiveSync v Lumionu možnost vizualizace v reálném čase.

Už v procesu vývoje modelu v programu FormIt Pro vám Lumion umožní prozkoumat, jak bude vypadat fasáda objektu zalitá měkkým ranním slunečním světlem.

Chcete dodat povrchům realistický vzhled skutečných materiálů? Přejete si prozkoumat měřítko budovy v kontextu osob, aut či vegetace? Lumion vám meze neklade. Snadno prozkoumáte také to, jak ovlivní osvětlení náladu ve vašem interiéru.

Jak získat LiveSync pro FormIt Pro?

Lumion LiveSync pro FormIt Pro je bezplatný plugin, který najdete přímo v obchodu Autodesk App Store. Více se dozvíte na odkazu zde.

Při nastavování vykreslování v reálném čase jednoduše otevřete svůj projekt ve FormIt Pro i Lumion a stiskněte tlačítko „přehrát“. Lumion během několika sekund vytvoří živé spojení s vaším projektem FormIt Pro. Jakékoli změny modelu se okamžitě projeví ve vysoce kvalitním prostědí editoru Lumion.