Stáhněte si Lumion LiveSync pro Rhino

1. Nejnovější odkaz ke stažení

verze Lumion Odkaz ke stažení ( pouze Windows )
Rhino 6.10+ Lumion 9,0 – 11,5 Lumion LiveSync pro Rhino 6.10 nebo novější

2. Odinstalujte kroky před instalací Rhino 6.10+ (pouze pro Rhino 6)

2.1: Zavřete Rhino 6.

2.2: Stáhněte a rozbalte soubor níže. Poté klepněte pravým tlačítkem myši na rozbalený   soubor UninstallLumionLiveSyncForRhino.bat a vyberte příkaz Spustit jako správce. Pokud program Windows Defender zobrazí varování, klikněte na „ Další podrobnosti “ a poté na „ Spustit přesto “.

2.3: Poklepáním na soubor  Lumion_LiveSync_for_Rhino6_ (VERSION) .rhi,  který jste stáhli pomocí odkazu uvedeného výše v  1. , nainstalujete modul plug-in.

3. Jak vyřešit chyby instalace

3.1: Chyba „Balíček není kompatibilní“:

3.2:  Pokud to problém nevyřeší nebo se setkáváte s jiným problémem při instalaci, kontaktujte nás.

4. Rhino v kontextu skutečného světa. Modelujte svůj design v jeho budoucím prostředí.

Díky  zásuvnému  modulu Lumion LiveSync pro Rhino můžete svůj model Rhino prohlížet a měnit v reálném čase v Lumionu .

 K používání funkce LiveSync budete potřebovat Lumion 9.0 (nebo vyšší) a Rhino 6 (nebo vyšší) .

Lumion LiveSync pro Rhino

Okamžitě vytvořte živou vizualizaci v reálném čase mezi Rhino a Lumion. Změňte tvar modelu a uvidíte tyto změny, které probíhají v reálném čase, pěkně v Lumion, v realistickém prostředí, se zelení, materiály.

Jak budete pokračovat v modelování v Rhinu , můžete si současně prohlédnout svůj projekt v Lumionu obklopený pohlcující, plně vybavenou krajinou (hory, voda, tráva). Díky krásným materiálům je design krásný, zatímco fotorealistické osvětlení najednou zvýší váš pocit prostředí, realismu a hloubky.

Synchronizace materiálů v reálném čase

Okamžitě vdechněte život vašemu synchronizovanému modelu Rhino použitím libovolného z 1000+ materiálů Lumion ve vysokém rozlišení v editoru Lumion . Jak budete pokračovat ve vývoji designu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozložení materiálů pro další budoucí projekty. tím ušetříte někdy neskutečné množství času.

Živá synchronizace pohledu

LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci pohledu (kamery). Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu kamery Rhino , díky níž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a zábavnější.

Automatické importy modelu

Při navazování připojení LiveSync bude Lumion automaticky importovat váš model Rhino . Pokračujte v práci a upravujte svůj projekt, i když vypnete LiveSync , a snadno jej uložte jako soubor .LS  Project pro budoucí vykreslování nebo další vývoj a úpravy.