Lumion pro BricsCAD

Renderování v reálném čase a kompatibilita se softwarem BricsCAD

Bricscad

Užijte si pracovní postup s programy Lumion a BricsCAD

Pokud pracujete v programu BricsCAD, můžete své modely snadno a rychle přeměnit v dechberoucí vizualizace, 3D modely nabité emocemi, architektonické návrhy plné detailních prvků. Program Lumion umožní snadnou produkci realistických i koncepčních vizualizací, a to jak ve formě obrázků, tak i animací a 360° panoramat.

Kompatibility těchto dvou programů můžete kromě závěrečné fáze před samotnou prezentací projektu dobře využít také v raných fázích vývoje designu. Lumion bez obtíží zapadne do vašeho jedinečného pracovního postupu a nabídne vám snadnou a efektivní cestu k výsledkům.

S pluginem Lumion LiveSync pro BricsCAD je možné nastavit vykreslování v reálném čase. Modelování a vykreslování už nemusí být samostatnými procesy, mohou fungovat souběžně. Díky tomu uvidíte i v prvotních fázích vývoje model v krásném a na detaily bohatém prostředí Lumionu, podtržený objemovým osvětlením a počasím.

Vdechněte vizualizacím život s pomocí Lumionu

S každou změnou projektu a prezentací vznikající na poslední chvíli oceníte hladké fungování Lumionu a spolehlivé výsledky, které zajišťuje, více a více. Program zapadne do vašeho stávajícího pracovního postupu a posune jej o kus dále.

Tvorbu majestátních hor si budete užívat, stejně jako idylická nábřeží, úchvatné a hluboké lesy, energická města i ospalá předměsí. Ať už si představujete prezentaci svého projektu jakkoliv, Lumion vám pomůže vaše představy zhmotnit a přenést do virtuálního, ale zcela realisticky vyhlížejícího světa.

Výhody pluginu Lumion LiveSync pro BricsCAD

  • Vizualizace v reálném čase díky programům BricsCAD a Lumion
  • Vyhodnocujte svůj návrh v kterékoliv fázi vývoje v prostředí plném realistického osvětlení a kontextu
  • Sledujte změny vizualizace modelu BricsCAD v reálném čase
  • Propojte pohledové kamery v BricsCADu a Lumionu
  • Nechte povrchové materiály BricsCAD procitnout
  • Vizualizujte svůj projekt v reálném čase v prostředí plném kontextu, osob, automobilů, nábytku, vody, stromů, počasí a mnohého dalšího
  • Tvořte nezapomenutelné obrázky, videa i 360° panoramata
  • Doplňte svůj objekt o styly a další filmové efekty jediným kliknutím

Objevte možnosti propojení Lumionu a BricsCADu

Návod na import modelu pro uživatele BricsCADu

I když doporučujeme využívat zejména možností propojení v reálném čase prostřednictvím pluginu Lumion LiveSync pro BricsCAD, model můžete samozřejmě importovat také klasickou cestou. Při exportu vyberte formát souboru Collada (.DAE) v paletce nástrojů Lumion LiveSync pro BricsCAD. Soubor poté můžete jednoduše importovat do Lumionu. Tento import je možný i v případě souboru typu .DWG.

Systémové požadavky pro Lumion

Lumion je program určený pro 3D vizualizace. Od většiny CAD programů se liší tím, že vyžaduje poměrně výkonný počítač se silnou a moderní grafickou kartou. Pro plynulou a rychlou práci na větších projektech je právě výkon grafické karty zcela zásadní.

Kromě ní je potřeba ale také dostatečného objemu rychlé operační paměti a připojení k internetu pro ověření licence. Na následující stránce si můžete zkontrolovat hardwarové požadavky, na našem blogu ale najdete také celou řadu doporučení k výběru vhodného notebooku či počítače.