Close
Skip to content

Lumion – Studentská edukační licence 

Sekce pro studenty

Pokud studujete vysokou školu, střední školu nebo základní školu – je tohle místo pro Vás.

Sekce pro vyučující

Vyučujete a rádi byste používali náš program, budeme moc rádi! Prosím přejděte do sekce pro vyučující.

Podporujeme výuku Lumion na školách

Podporujeme výuku vizualizačního SW Lumion na školách a jsme rádi, pokud se program vyučuje, nebo se k němu studenti dostanou i třeba mimo aktivity daných škol. Lumion je v ČR na školách již velmi rozšířený a nahradil starší a neefektivní nástroje pro tvorbu vizualizací. Děkujeme takto v úvodu vyučujícím za jejich snahy, ukazovat studentům profesionální aktuální nástroje prezentace architektury a designu, se kterými mohou v praxi tvořit konkurenceschopné vizualizace a hlavně správně ukazovat své návrhy i laické veřejnosti.

Na kterých školách se Lumion už vyučuje? Podívat se můžete ZDE.

Co obnáší studentské licence a proč je používat?

Jak je to s licencemi pro školy?

Lumion Student je licence určená pro studenty, až na pár drobností je totožná s verzí profesionální. Jde o aktuální licence Lumion 12. Obsahuje vodoznak a není určena ke komerčnímu využití. Verze Lumion Student je pro studenty zdarma. Stačí vyplnit formulář a přiložit platné potvrzení o studiu nebo ISIC.

Lumion přináší unikátní jednoduchost, se kterou můžete Váš návrh z různých SW jednoduše převést do vizuální podoby. Profesionální vizualizace máte nadosah. 

Licence Lumion Faculty je pro školy zadarmo. Licenci mohou využívat univerzity, střední školy a gymnázia, také základní školy. Stačí se s námi spojit a domluvit se na potřebném počtu licencí. Obvykle vyžadujeme i kratké zaškolení vyučujících, které poskytujeme zadarmo. Licence obsahuje vodoznak, stejně jako verze studentská. Není určena ke komerčním účelům.

Lumion-12-pro-box

Nejčastější dotazy

video návody