Lumion – standardní licence

Objednávkový formulář

Případně napište jen OSVČ, nebo fyzická osoba.
Pokud potřebujete více jak 3 licence, prosím obraťte se na nás telefonicky nebo mailem. Případně napište počet do poznámky. (Množstevní slevy platí jen při objednání licencí pod jeden licenční klíč - jednu instalaci.)
0,00 Kč

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion

(Lumion 2024)

Standardní licence dokáže vytvářet působivé vizualizace za zlomek času oproti jiným SW. Dokážete díky ní nahlédnout do vizuální podoby Vašeho projektu věrněji hned od začátku procesu modelování, díky technologii Livesync nebo referenčním souborům.

Lumion obsahuje stovky úžasných funkcí, které Vám pomáhají tvořit vizualizace. Chcete vědět jaké to jsou? Podívejte se na mapu vývoje v menu “produkt”.

 

Nahoře vidíte video s 5 minutovým návodem, jak začít s programem Lumion. dole máte kompletní tutoriál na trochu starší verzi Lumion 2023. 

 Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.