Lumion – standardní licence

Objednávkový formulář

Případně napište jen OSVČ, nebo fyzická osoba.
Pokud potřebujete více jak 3 licence, prosím obraťte se na nás telefonicky nebo mailem. Případně napište počet do poznámky. (Množstevní slevy platí jen při objednání licencí pod jeden licenční klíč - jednu instalaci.)
0,00 Kč

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion

(Lumion 12)

Standardní licence dokáže vytvářet působivé vizualizace za zlomek času oproti jiným SW. Dokážete díky ní nahlédnout do vizuální podoby Vašeho projektu věrněji hned od začátku procesu modelování, díky technologii Livesync nebo referenčním souborům.

Lumion obsahuje stovky úžasných funkcí, které Vám pomáhají tvořit vizualizace. Chcete vědět jaké to jsou? Podívejte se na videa s představením programu za posledních několik let (od Lumion 4 do Lumion 12). Tady uvidíte proč je Lumion jedinečný SW a proč má smysl jej používat.

 

Samozřejmostí je naše podpora, třeba i digitální formou webinářů, jako je zde:

 Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.