Lumion je dostupný ve verzi Standard nebo Pro

Lumion Standard

Obsahuje cca 90% funkcí a 42% obsahu knihoven.

Lumion Pro

Kompletní plný obsah a veškeré nejnovější funkce a efekty.

Vlastníte již starší verzi Lumionu?

Volumetric spotlights. Surface decals. An improved scene-building experience. And so much more! Breathe life into your designs with all of the latest features and tools in Lumion.

Lumion je v plovoucí verzi. Co to ale znamená?

Když si koupíte licenci Lumion, získáte to, čemu se říká „plovoucí licence“. Tyto licence jsou v podstatě stejné jako síťové licence. Licenci můžete používat neomezeně a jeden licenční klíč Lumion si můžete nainstalovat na více počítačů, které vám patří (ať už fyzické nebo právnické osobě). Vše je automatické, nemusíte nic nastavovat, Lumion tak prostě funguje sám o sobě.

Pokud chtějí dva nebo více lidí používat jeden licenční klíč Lumion na více počítačích současně, musíte ke své licenci přidat místa. To uděláte nejjednodušeji tak, že nás kontaktujete telefonicky nebo mailem.

Co říkají o Lumionu architekti?

Lumion se tak snadno používá. Jakmile software otevřete, zamilujete si ho.

Mathieu Anfosso

Leader designer, TEN OVER STUDIO

Jsem hrdá na to, že mohu přivést 2D prostory k životu a vytvořit vizuály, které inspirují lidi k akci, k ochraně, zachování nebo vylepšení přírody ve veřejných prostorách.

Stephanie Braconnier

Founding Principal, Zpracování vizualizací

Když vidí průletové video s každým detailem, veškerým osvětlením, všemi materiály — skutečně jim to dává realistický pohled na to, jaký by jejich projekt mohl být. A myslím, že právě to jim přináší jiskru do očí.

Matt Zhang

Director of Design & Development, The Luxe Design Studios

Od rodinných domů až po
rozsáhlé urbanistické plány,
Lumion to všechno zvládne.

Existuje nespočet uživatelů Lumion po celém světě, od
studií jednoho člověka až k nejvlivnějším firmám na světě.

Podívejte se na toto video a uvidíte, jak Bjarke Ingels Group NYC použil Lumion jako způsob, jak vyjádřit nezbytnost designu při řešení problémů způsobených změnou klimatu.

Jsme tady pro vás, když potřebujete

S licencí Lumionu máte vždy možnsot se na nás obrátit (obvykle i bez ní :), stačí se podívat do kontaktů a vybrat si, komu zavoláte nebo napíšete. Pracovní doba je 9:00-17:00, ale snažíme se reagovat i mimo ni.

Máte nějaké otázky?
Možná na ně najdete odpověď v nejčastějších dotazech.

* Model na této stránce navrhnul Paul Sovereign a Angello Marques Arquitetura e Design.