Lumion – Edukační licence pro školy a univerzity

Webinář – Lumion 12 základy

 15.2.2023 v 9:45 

PŘESUNUTO – Setkání vyučujících středních a vysokých škol používajících Lumion

 

Setkání pro všechny vyučující, kteří používají (nebo je zajímá) Lumion. Setkání se přesouvá a pravděpodobný termín bude 22.3. v Praze na Fakultě stavební pod ČVUT. 

Harmonogram setkání:

10:00 – začátek a přivítání

10:30 – představení našich aktivit souvisejících se studenty, studentskými soutěžemi a studentskými projekty, které podporujeme.

11:00 – krátké představení poslední verze Lumion a nejlepších vychytávek programu

11:45 – Přestávka na občerstvení a diskuze, možnost technické podpory k programům Lumion, ArchiCAD, Revit, AutoCAD, SketchUp, BricsCAD, Allplan, Photoshop a dalším

12:15 – Přednáška z praxe – Martin Svoboda (Urban Survival s.r.o.) – Jak efektivně používat co nejmíň nástrojů na co nejvíce věcí (ArchiCAD a Lumion)

13:00 – Přednáška z praxe – Rudolf Vyhnálek (CAD Consulting / Odborná rada BIM) – Budoucnost BIM u nás a ve světě se zaměřením na výuku 

13:45 – Přestávka na občerstvení a diskuze, možnost technické podpory k programům Lumion, ArchiCAD, Revit, AutoCAD, SketchUp, Allplan, BricsCAD, Photoshop a dalším 

14:15 – Technické novinky a zajímavosti použitelné na školách, nastavení virtuální reality, aktuální možnosti grafických karet a pod. Diskuze k technickým záležitostem. 

14:45 – 23:00 – Zatím otevřený odpolední a večerní program a raut

 

 

Licence Lumion Faculty je pro školy zadarmo. Licenci mohou využívat univerzity, střední školy a gymnázia, také základní školy. Stačí se s námi spojit a domluvit se na potřebném počtu licencí. Obvykle vyžadujeme i kratké zaškolení vyučujících, které poskytujeme zadarmo. Licence obsahuje vodoznak, stejně jako verze studentská. Není určena ke komerčním účelům.

EDU licence je zdarma hlavně díky umístění vodoznaku, který je u výstupů ve spodním rohu. Prosíme Vás nevyžadujte po studentech odstraňování loga. Pokud musí být odstraněno, tak prosíme o nějakou náhradu, zmínku.

Chcete se jen přihlásit k odběru novinek, můžete zde:

Jste vyučující a chcete Lumion zpřístupnit studentům na Vaší škole?

Vyplňte formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

VIDEO NÁVODY

VizKon – konference o vizualizacích

Kromě Lumionu pořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na produkt Lumion) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.