Zajímá vás, zda je možné převést licenční klíč z trvalého na předplatné , aniž byste ztratili svůj aktuální licenční klíč . 

 

1. Funguje to takto:

Ano, svůj trvalý licenční klíč můžete upgradovat na  předplatitelský licenční klíč . Máte doživotní práva na váš trvalý licenční klíč a pokud se rozhodnete jej upgradovat, oba licenční klíče budou nadále fungovat.

 

2. Co se stane, když upgradujete trvalý licenční klíč na předplatitelský licenční klíč ?

2.1: Stav vašeho aktuálního trvalého licenčního klíče je ve vašem účtu Lumion nastaven na ‘ Upgraded ‘ .

2.2: Je vydán nový předplatitelský licenční klíč a účet Lumion je aktualizován.

2.3: Nový předplatitelský licenční klíč si zachovává stejný počet míst jako vylepšený trvalý licenční klíč .

2.4: To znamená, že pokud (například) váš trvalý licenční klíč  má 2 místa a vy jej upgradujete na předplatitelský licenční klíč , lze stejný počet 2 míst používat paralelně na různých počítačích.

 

3. Co se stane s vaším trvalým licenčním klíčem , pokud zrušíte své předplatné ?

3.1: Váš předplatitelský licenční klíč bude nastaven na „ Zakázáno “. To znamená, že jej po skončení období předplatného již nelze používat . Po uplynutí doby odkladu se stav změní na „ Vypršelo “. Viz část 3.2 níže:

3.2: Váš trvalý licenční klíč je poté znovu aktivován a nastaven na ‘ Aktivní ‘ a budete moci používat pouze verze Lumion spojené s trvalým licenčním klíčem .

V případě, že se rozhodnete obnovit svůj předplatitelský licenční klíč během doby odkladu, pak opět platí část  1 .

3.3: Důležité! Soubory Lumion nejsou zpětně kompatibilní. Pokud jste soubory Lumion uložili v novější verzi Lumionu a vrátíte se k předchozí verzi Lumion, která byla spojena s vaším trvalým licenčním klíčem , nebudete moci otevřít soubory .LS.