1. Nejnovější odkaz ke stažení

BricsCAD Lumion Odkaz ke stažení ( pouze Windows )
BricsCAD 18-22 a novější Lumion 11.0 a novější * Lumion LiveSync pro BricsCAD

* Lumion 8.5-10.5 bude fungovat, ačkoli tato funkce není oficiálně podporována ani zaručena.

 

2. Nastavení LiveSync

mceclip0.png

Sbírejte textury:

  • Exportujte všechny soubory textur do složky ve stejném umístění jako exportovaný soubor .DAE.

Exportovat uzly:

  • Exportujte model tak, aby všechny prvky mohly být nahrazeny modely Lumion, např. stromy. 

Optimalizujte geometrie:

  • Vypnuto: Exportovaný soubor .DAE/ LiveSync bude větší a importovaný model bude složitější.
  • Zapnuto: Exportovaný soubor .DAE/ LiveSync bude menší a importovaný model bude méně složitý. Export souboru .DAE však bude trvat déle.

Použít aktuální UCS:

  • Vypnuto: Bude použit ‘World Coordinate System’ (WCS).
  • Zapnuto: Bude použit ‘User Coordinate System’ (UCS).

 

3. BricsCAD v kontextu reálného světa. Modelujte svůj design v jeho budoucím prostředí.

LiveSync-for-BricsCAD.gif

BricsCAD je kompletní řešení pro proces návrhu architekta a nová funkce LiveSync pro BricsCAD  vtahuje do mixu výjimečnou technologii vykreslování v reálném čase společnosti Lumion.

Pouhým kliknutím můžete synchronizovat svůj 3D model BricsCAD s Lumion  , což vám umožní obléci váš model do elegantních materiálů a objektů z rozsáhlé knihovny obsahu. Okamžitě můžete vidět svůj model v jeho skutečném prostředí, ať už je to v centru městské metropole nebo v malebném venkovském prostředí.

Budete potřebovat Lumion 11.0 (nebo vyšší) a BricsCAD 18 (nebo vyšší).

 

Lumion LiveSync pro BricsCAD
Okamžitě nastavte živou vizualizaci v reálném čase mezi BricsCAD a Lumion. Změňte tvar modelu BricsCAD a uvidíte, jak se tyto změny odehrávají v reálném čase vúchvatném a živém prostředí Lumionu .

Jak budete pokračovat v modelování v BricsCADu , můžete současně prohlížet svůj projekt v Lumionu obklopený pohlcující krajinou s plnými prvky (hory, voda, tráva). Díky krásným materiálům je design „popupný“, zatímco fotorealistické osvětlení náhle umocní váš smysl pro prostředí, realismus a hloubku.

Synchronizace materiálů v reálném čase
Okamžitě vdechněte život svému synchronizovanému modelu BricsCAD použitím kteréhokoli z více než 1000 materiálů Lumion s vysokým rozlišením v editoru Lumion . Jak budete pokračovat ve vývoji návrhu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozvržení materiálů pro budoucí vykreslování.

Živá synchronizace úhlu pohledu
LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci úhlu pohledu. Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu kamery BricsCAD , díky čemuž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a příjemnější.

Automatický import modelu
Při navazování spojení LiveSync Lumion automaticky importuje váš model BricsCAD . Pokračujte v práci a úpravách svého projektu i po vypnutí LiveSync a snadno uložte soubor jako .LS pro budoucí vykreslování nebo vývoj.