Stáhněte si Lumion LiveSync pro AutoCAD

Důležité informace pro uživatele Lumion 10.3+:

Názvy importovaných materiálů „ byLayer“  z AutoCADu se v Lumion 10.3+ změnily.

Ve výsledku mohou některá vaše přiřazení materiálu Lumion zmizet, pokud znovu importujete model z AutoCADu, který byl původně importován ve starší verzi Lumionu.

Svůj projekt můžete buď dokončit ve starší verzi Lumionu, nebo můžete převést jednotlivé  materiály Lumion  ze starého modelu do nového modelu podle pokynů v části 5 v následujícím článku:

1. Nejnovější odkazy ke stažení pro Windows

Lumion AutoCAD Odkaz ke stažení (  pouze Windows )
Lumion 10.3 – 12.3 AutoCAD 2017-2022 Lumion LiveSync pro Autodesk AutoCAD
Lumion 10.0 – 10.0.2 Import souborů DWG Není požadováno. DWG To Lumion Bridge  je zabudován do Lumion 10.0-10.0.2
Lumion 9.5 a starší Import souborů DWG Stáhněte si přídavný modul Lumion DWG pro Lumion 9.5 a starší

2. Před instalací nejnovější verze odinstalujte starší verze livesync

2.1:  Ukončete AutoCAD .
2.2:   Odinstalujte všechny starší verze  Lumion LiveSync pro Autodesk AutoCAD (je-li k dispozici) pomocí funkce „Přidat nebo odebrat program“ v systému Windows .
2.3:

 Pokud máte potíže s instalací pluginu, před instalací prosím odeberte následující složky:

  • C: \ ProgramData \ Autodesk \ ApplicationPlugins \ LumionLiveSyncForAutoCAD.bundle
  • C: \ Program Files \ Autodesk \ ApplicationPlugins \ LumionLiveSyncForAutoCAD.bundle

3. Autodesk AutoCAD v kontextu skutečného světa. Modelujte svůj design v jeho budoucím prostředí.

Lumion LiveSync pro Autodesk AutoCAD  plug-in obsahuje dvě funkce – LiveSync a Collada (DAE) export. Nyní můžete svůj model Autodesk AutoCAD zobrazit a měnit v reálném čase v Lumionu, stejně jako exportovat soubor Collada (.DAE) z Autodesk AutoCAD a bezproblémově jej importovat (nebo znovu-importovat) do Lumionu.

 K používání funkce LiveSync budete potřebovat Lumion 10.3 (nebo vyšší) a Autodesk AutoCAD 2017 (nebo vyšší).

Lumion LiveSync pro Autodesk AutoCAD

Okamžitě nastavte živou vizualizaci v reálném čase mezi Autodesk AutoCAD a Lumion. Změňte tvar modelu Autodesk AutoCAD a uvidíte, jak tyto změny probíhají v reálném čase v dechberoucím a realistickém prostředí Lumionu.

Jak budete pokračovat v modelování v Autodesk AutoCADu , můžete současně prohlížet svůj projekt v Lumionu obklopený pohlcující, plně vybavenou krajinou (hory, voda, tráva). Díky krásným materiálům je design „topový“, zatímco fotorealistické osvětlení najednou zvýší váš pocit prostředí, realismu a hloubky.

Synchronizace materiálů v reálném čase

Okamžitě vdechněte svému synchronizovanému modelu Autodesk AutoCAD život tím, že v editoru Lumion použijete jakýkoli z více než 1000 materiálů Lumion ve vysokém rozlišení. Jak budete pokračovat ve vývoji designu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozložení materiálů pro budoucí projekty. Když se pustíte do práce podruhé, budete mít tak již nastavené materiály hned připraveny.

Živá synchronizace pohledu

LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci pohledu. Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu kamery Autodesk AutoCAD , díky čemuž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a zábavnější.

Automatické importy modelu

Při navazování připojení LiveSync bude Lumion automaticky importovat váš model Autodesk AutoCAD . Pokračujte v práci a upravujte svůj projekt, i když vypnete LiveSync , a snadno jej uložte jako soubor .LS Projekt pro budoucí vykreslování nebo vývoj.

Dostupnost

Lumion LiveSync pro Autodesk AutoCAD  je  software pouze pro Windows . Pokud chcete použít exportéry na Macu, budete potřebovat Mac s emulovaným Windows  a Windows verzi AutoCADu.