Lumion Pro Trial

Vyzkoušejte nezávazně a zadarmo Lumion Pro na 14 dní

Objednávkový formulář

Pokud jste OSVČ nebo prsotě firmu nemáte, tak napište jen znovu své jméno a příjmení. / If you are self-employed or do not have a company, just write your name again.

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde). / By ordering a license, you agree to the terms of business ( Terms of Business) and the terms of the end user (EULA) and within the framework of the established business relationship, you can familiarize yourself with our personal data processing policy.

AKTUALITA: Pokud jste náš zákazník s verzí 12 a starší a chcete vyzkoušet novou verzi před koupí, zadejte Váš kontaktní mail a licence by Vám měla dorazit téměř okamžitě z automatu.

Lumion TRIAL je verze, která je zcela totožná s verzí Lumion PRO. Je však časově omezená na dobu 14 dní od odeslání licence. Můžete ji vyzkoušet i na komerční projekty. Nejde instalovat vícekrát na jeden počítač a celkově je doba používání Lumionu omezena na max. 3 měsíce.

Není dovoleno ji objednávat opakovaně a používat jako náhradu komerčních licencí, udělejte si tam na zkoušení chvilku času. Případně se za Vámi zastavíme osobně/online program ukázat.

Základní tutoriály z Lumionu 12 a 11.3

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.