Lumion Pro Trial

Vyzkoušejte nezávazně a zadarmo Lumion Pro na 14 dní

Objednávkový formulář

Případně napište jen OSVČ, nebo fyzická osoba.

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami ( zde – Obchodní podmínky) a podmínkami koncového uživatele (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

AKTUALITA: Pokud jste náš zákazník s verzí 12 a starší a chcete vyzkoušet novou verzi před koupí, zadejte Váš kontaktní mail a licence by Vám měla dorazit téměř okamžitě z automatu.

Lumion TRIAL je verze, která je zcela totožná s verzí Lumion PRO. Je však časově omezená na dobu 14 dní od odeslání licence. Můžete ji vyzkoušet i na komerční projekty. Nejde instalovat vícekrát na jeden počítač a celkově je doba používání Lumionu omezena na max. 3 měsíce.

Není dovoleno ji objednávat opakovaně a používat jako náhradu komerčních licencí, udělejte si tam na zkoušení chvilku času. Případně se za Vámi zastavíme osobně/online program ukázat.

Základní tutoriály z Lumionu 12 a 11.3

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.