Rozhovory/podcasty

Ing. Petr Novák – Dřevostavitel / Netion / Archevio

Rozhovory s uživateli programu Lumion – Ing. Petr Novák – Dřevostavitel / Netion / Archevio

Rozhovor o vizualizacích, marketingu ve stavebnictví, portálu Dřevostavitel a vizualizační společnosti Archevio. Samozřejmě také o programu Lumion.

Odkazy na stránky zmíněné v rozhovoru:

https://www.drevostavitel.cz

https://www.archevio.cz

Ing. Arch. Tomáš Podrázský

První ze série rozhovorů s uživateli programu Lumion. Tomáš prozradí jak se k Lumionu dostal, co jej přesvědčilo pro tento program a jak se s Lumionem pracuje po delší době.

Web Tomáše Podrázského: http://www.podrazsky.cz

Ing. Arch. Katarína Žilová

Architektka, která se po zkušenostech v různých ateliérech rozhodla pro tvorbu architektonických vizualizací (archviz) pro další architekty a aktuálně působí z Frýdku-Místku. Katka se svěří s tím, kde viděla Lumion poprvé, jak proběhly první pokusy s programem, kdy se pro něj rozhodla a proč.

Také zjistíte jak se s ním pracuje někomu, kdo se specializuje na archviz.

Web  Kataríny Žilové http://studiohit.cz

Ing. Petr Blažek

Rozhovor s autorizovaným inženýrem Petrem Blažkem. Petr se zabývá kromě projekční činnosti podrobněji i SW, mezi hlavní patří ArchiCAD a Lumion. Pro ArchiCAD dělá podporu pro CEGRA a v rámci Lumionu spolupracuje s námi. Petr se věnuje projekční činnosti pro RD i větší stavby všeho druhu, ve videu uvidíte ukázky vytvořených video vizualizací RD a smuteční síně.

Více na kanálu zde: https://www.youtube.com/channel/UCeMV…

Webové stránky BLAŽEK PROJEKT s.r.o.: https://blazekprojekt.com/

Ing. Arch. Tomáš Císař

Ing. Arch. Tomáš Císař se zabývá architekturou, která je úzce spjata s uměním. Má na krku několik velmi zajímavých projektů. Co ho dovedlo k Lumionu? Jak hodnotí SW vzhledem ke konkurenci? Jaké jsou podle něj nejlepší vlastnosti programu? Vše v rozhovoru!

Webové stránky : https://www.blacknarch.cz

FB stránky: https://www.facebook.com/Black-N-Arch…

Archiweb: https://www.archiweb.cz/tomas-cisar