Naučte se znovu milovat vykreslování

Lumion je spokojený s prací a přináší výsledky, které potěší klienta. Umožňuje, aby do procesu pronikly okamžiky pohodlí a radosti, takže vykreslování se během těch rušnějších dnů v kanceláři bude cítit jako luxus.

Vzpomeňte si na ty rané, příjemné zážitky, které jste zažili jako architekt, stážista, student nebo dokonce jen znalec krásných návrhů. Jaké emoce jste cítili? Možná vás naplnil úžas a vzrušení při pomyšlení, že se jednoho dne stane architektem?

Možná to byl čas, kdy jste byli ohromeni rozkoší při vstupu do budovy vašeho oblíbeného architekta. Možná to bylo přátelství, které jste navázali s kolegou během jinak intenzivní stáže ve velké firmě. Možná to byla prostě pozdní noc, kdy jste si s přáteli povídali o designových konceptech, nebo hodiny strávené u vašeho kreslícího stolu, načrtávající váš vášnivý projekt od abstraktní myšlenky po plnohodnotný design.

“Hanging by a Thread”  aneb viset na vlásku –  renderováno v Lumionu od Jeremias Dabbah. Studenstký vítěz Architizer’s One Rendering Challenge 2021.

Rendering with Lumion může připadat jako připomínka všech úžasných věcí, které vás vedly k tomu, abyste se stali architektem.

Se svým intuitivním a sebemotivujícím pracovním prostorem, který odstraňuje bariéru stresu, vám Lumion pomůže znovu se spojit s přirozenými potěšeními vašeho řemesla. Tisíce objektů a materiálů v knihovně obsahu – nemluvě o desítkách nádherných, ale praktických fotografických a video efektů – poskytují vzácnou příležitost uvolnit, pustit a nechat proudit vaše kreativní šťávy.