Prostě se bavte prací ve světě Lumion

Všechno k tomu spadá. Zbaven jakékoli frivolity nebo zevšeobecňování radosti z práce architekta. Lumion je profesionální nástroj …A je to zábava!

Během práce v Lumionu procházíte nekonečným světem Lumion, vytváříte scény z ničeho jiného než z vaší fantazie nebo znovu vytváříte místa z reálného života z fotografie, vyhodnocení místa nebo paměti. Můžete zasadit stromy a postavit krajinu, která oživí váš nápad, nebo zachytit pocit nebo náladu pomocí vnitřního osvětlení a nábytku.

Nebo se můžete opřít o svou uměleckou stránku a ukázat svůj stavební design z nejvyšší hory nebo na dně nejhlubšího moře. Svět Lumion je místem, kde ožívají architektonické sny. Místo, které překlenuje propast mezi realitou profese a aspiračními důvody, proč jste se k ní vůbec přidali.

Obnovte svůj vztah s vykreslováním vizualizací

Lumion vezme odvěké představy o vykreslování a převrátí je na hlavu. Proces již není závislý na potu, krvi a slzách architekta; Díky Lumionu je vykreslování příjemné. Je navržen tak, aby od samého začátku odstranil stres a poskytl vám uspokojivou příležitost využít svůj tvůrčí potenciál a produkovat dosud nejlepší práci.

bazen

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak Lumion ovlivňuje proces vykreslování, podívejte se na naše videa na youtube.

* Když si koupíte licenci Lumion, získáte takzvanou „plovoucí licenci“. Tyto licence jsou v podstatě stejné jako síťové licence. Licenci můžete používat neomezeně dlouho a můžete nainstalovat jeden licenční klíč Lumion na více počítačů, které patří vám (ať už fyzické nebo právnické osobě).

Pokud dva nebo více lidí chce používat jeden licenční klíč Lumion současně na různých počítačích, musíte do své licence přidat sedadla.