Stáhněte si Lumion LiveSync pro SketchUp

1. Jak nainstalovat zásuvný modul

1.1: Chcete-li nainstalovat modul plug-in, ujistěte se, že jste nainstalovali SketchUp 2017 nebo novější a Lumion 8.3 nebo novější v systému Windows (OSX v počítačích Mac není podporován).

1.2:  Poté postupujte podle pokynů k instalaci modulu plug-in přes SketchUp Extension Warehouse , jak je uvedeno ve videonávodu níže:

Lumion LiveSync pro SketchUp

Okamžitě nastavte živou vizualizaci v reálném čase mezi SketchUp a Lumion. Změňtetvar modelu SketchUp a uvidíte, že tyto změny probíhají v reálném čase v dechberoucím a realistickém prostředí Lumionu.

Jak budete pokračovat v modelování ve SketchUpu , můžete si současně prohlédnout svůj projekt v Lumionu obklopený pohlcující, plně vybavenou krajinou (hory, voda, tráva). Díky krásným materiálům je design „popový“, zatímco fotorealistické osvětlení najednou zvýší váš pocit prostředí, realismu a hloubky.

Synchronizace materiálů v reálném čase

Okamžitě vdechněte svému synchronizovanému modelu SketchUp život tím, že v editoru Lumion použijete jakýkoli z více než 1000 materiálů Lumion s vysokým rozlišením. Jak budete pokračovat ve vývoji designu, můžete vyladit materiály přesně podle svých představ a poté uložit rozložení materiálů pro budoucí vykreslení.

Živá synchronizace z pohledu

LiveSync nyní umožňuje živou synchronizaci z pohledu. Zapněte jej a okamžitě si osvojte perspektivu kamery SketchUp , díky níž bude vaše práce jednodušší, rychlejší a příjemnější.

Automatické importy modelu

Při navazování připojení LiveSync bude Lumion automaticky importovat váš model SketchUp . Pokračujte v práci a upravujte svůj projekt i po vypnutí LiveSync a soubor snadno uložte jako .LS pro budoucí vykreslování nebo vývoj.