Jak si zakoupíte licenční klíč Lumion?

1. Koupit z našich stránek

Licenční klíč Lumion si můžete koupit  na následující stránce místního výhradního zastoupení značky Lumion, zde:

  1.1:  Chcete-li zakoupit licenční klíč Lumion, vyberte si na stránce verzi Lumion nebo Lumion Pro,  jednoduše vyplňte základní údaje, vyberte počet licencí, zadejte telefon pro ověření a mailovou adresu, kam má přijít licence i faktura. (Pokud chcete jiné mailové adresy pro licenci a fakturu, prostě je napište do poznámky).

  • Objednávky zpracováváme ručně z našeho CRM. Většinou by měla licence dorazit do pár minut, nebo hodiny. Pokud na licenci spěcháte třeba přes víkend – prostě nám zavolejte a urychlíme její zaslání. 
  • Licence Vám dorazí prostřednictvím mailu.
  • Faktura má obvykle pslatnost 7 dnů, pokud potřebujete jinou, je třeba to napsat do poznámky. Prodloužení splatnosti je třeba prvně schválit z naší strany.
  • Software je dodáván elektronicky. Neposíláme žádné fyzické zboží ani poštovné.

  1.2:  Pokud instalační e-mail nemůžete najít, kontaktujte nás. Pokud nemůžete najít instalační mail k upgrade, nebo nějaké podverzi programu, můžete si jej nechat poslat automatem (po zadání licenčního kódu), zde:

  2. Koupit jiným způsobem

  • pokud potřebujete oficiální objednávku dle vašich interních směrnic, její potvrzení, zaslání specifických dokladů atd. kontaktujte nás ZDE.

  Chcete si Lumion prvně vyzkoušet?

  Můžete si u nás vyzkoušet Trial verzi na 14 dní. Jde o Profesionální licenci se vším všudy, můžete ji zkusit i na Vašem rozpracovaném komerčním projektu.

  Trial verze Lumion Professional je dostupná pouze u nás na webu, na centrálním webu lumion.com najdete jen opravdu velmi omezenou licenci, tzv. Public trial. Nedoporučujeme ji zkoušet, pokud uvažujete o komerčním využití.